Treningi personalne i konsultacje online

Trening personalny to forma treningu, który daje najlepsze efekty w optymalnym czasie. Dzięki zindywidualizowanym ćwieczeniom oraz stałej opiece podczas treningu, dojdziesz do swojej wymarzonej sylwetki.

Po pierwsze: planowanie

Dobieram zestaw ćwiczeń dopasowany specjalnie dla Ciebie

Po drugie: ćwiczenie

Motywuję Cię do przekraczania własnej strefy komfortu

Po trzecie: wnioskowanie

Kontroluję na bieżąco Twoje wyniki

Maksymalnie wykorzystany czas na ćwiczenia

Trening dostosowany do Twojego organizmu

Brak rutyny – urozmaicam każdy trening nowymi ćwiczeniami

Szybciej osiągnięte efekty niż podczas treningu w pojedynkę

Zdecydowanie mniejsze prawdopodobieństwo kontuzji

Trening bez przelewek, ale z dużą dozą uśmiechu!

Brakuje Ci wiedzy?

brakuje_ci_wiedzy

Cieszę się, że próbujesz żyć aktywnie, ale czasami niektóre ćwiczenia mogą Ci bardziej zaszkodzić niż pomóc. Regularny trening na siłowni wymaga indywidualnie dopasowanego treningu. Jeśli nie wiesz, jak się do tego zabrać, chętnie Ci pomogę!

Brakuje Ci czasu?

brakuje_ci_czasu

Masz tak napięty grafik, że trudno znaleźć Ci jeszcze czas na ćwiczenia? Nie musisz od razu chodzić na siłownię 5 razy w tygodniu. Wystarczy odrobina chęci, a ja przygotuję takie ćwiczenia, które nie pochłoną Ci wiele czasu, tylko dadzą efekty. A jeśli nie jesteś z Zabrza, możesz liczyć na konsultacje online.

Brakuje Ci motywacji?

brakuje_ci_motywacji

Ciężko jest czasem przekonać się do regularnego treningu, zwłaszcza, gdy wcześniej z aktywnym trybem życia miało się niewiele wspólnego. Będę towarzyszyć Ci podczas ćwiczeń, mając oko na to, byś nie dał się pokonać własnym słabościom.

Plan treningowy

Liczne obowiązki nie pozwalają Ci na uczęszczanie na zajęcia siłowe, ale nie chciałbyś kompletnie zrezygnować z aktywności fizycznej? Mam na to sposób. Skorzystaj z moich konsultacji online np. za pośrednictwem skype’a) bez wychodzenia z domu. Porozmawiamy wtedy o Twoich celach związanych z utratą wagi lub wymodelowaniem sylwetki. Moim kolejnym zadaniem będzie stworzenie dla Ciebie spersonalizowanego planu treningowego, który rozwiąże Twoje problemy. Dostosuję go do Twoich potrzeb, kondycji fizycznej i możliwości czasowych.

Plan żywieniowy

Jesteś tak zajęty, że o regularnych posiłkach nie ma mowy, nie wspominając już o wygospodarowaniu czasu na spotkanie ze mną w celu zniwelowania tego złego nawyku? Nic straconego! Zapraszam Cię na konsultacje online (np. przez skype’a) ze swojego domowego zacisza. Podczas nich opowiesz mi o swoich nawykach żywieniowych i o tym, co chciałbyś w nich zmienić. Następnie, na podstawie informacji mi udzielonych, przygotuję dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy, który będzie miał na uwadze Twój tryb życia, Twoje zdrowie oraz cele, które chcesz za jego pomocą osiągnąć.

Skontaktuj się ze mną już dziś

Nie szukaj wymówek, bo ograniczenia pojawiają się tylko w Twojej głowie. Napisz do mnie lub zadzwoń – razem nam się uda! Zapraszam do skorzystania z oferty treningów personalnych w Zabrzu, a jeśli jesteś spoza tego miasta – do konsultacji online.

0