Kampanie w social media, recenzje produktów

Badania jednoznacznie dowodzą, że większość ludzi, nim zdecyduje się kupić dany produkt, zasięga o nim informacji w Internecie. Wiem, jak ważna jest reklama w tym miejscu, zwłaszcza w mediach społecznościowych – z przyjemnością Ci w niej pomogę!

Recenzje produktów

Chcesz zwiększyć prawdopodobieństwo zakupu danego produktu? Poddaj go mojej fachowej, pozytywnej opinie! Wystawię profesjonalną ocenę Twojego sprzętu, odzieży lub innej rzeczy związanej ze sportem – w taki sposób, by inni chcieli ją kupić.

Kampanie w social media

Prowadzisz kampanię promującą dany produkt/usługę w mediach społecznościowych i potrzebujesz influencera, który zwiększy jej zasięg? Zapraszam do współpracy! Chętnie zaangażuję się w konkurs, rozdanie czy inną formę promocji popularną w tym obszarze.

Zwiększenie rozpoznawalności Twojej firmy

Wzrost zainteresowania konkretnym produktem

Pozytywne kreowanie wizerunku całej marki

Wymierne korzyści w postaci ponadprzeciętnych wyników sprzedaży

Profesjonalna współpraca w obszarze influencer marketingu

Nowe, świeże pomysły na reklamę i promocję

Wiedza

sm_1

Podczas recenzowania Twojego produktu chętnie podzielę się swoją specjalistyczną wiedzą z zakresu sportu i odżywiania. W ten sposób nie będą to tylko puste słowa, które może wygłosić każdy, ale profesjonalna opinia, która realnie może zachęcić do zakupu.

Współpraca

sm_2

Udana współpraca to dogadanie się obu stron. Możesz liczyć na moją profesjonalną opinię dotyczącą produktu, konkursu czy innego działania w social media, ale pamiętaj, że to Twoje działanie i Twoja reklama. Ja pamiętam!

Atmosfera

sm_3

Odpowiedni nastrój w pracy jest bardzo ważny, a nierzadko to on decyduje o jej powodzeniu. Wiem, co to znaczy cieżko pracować i możesz liczyć na to, że dam z siebie wszystko. Wychodzę jednak z założenia, że dobry humor oraz uśmiech to podstawa w relacjach międzyludzkich.

Odezwij się do mnie już teraz

Razem możemy zdziałać znacznie więcej!

0