Fotomodeling

W ramach swojej pracy zajmuję się również fotomodelingiem, czyli pozowaniem do zdjęć różnego rodzaju: portret, beauty, fashion, glamour. Występuje w rozmaitych sesjach zdjęciowych do znanych tytułów prasowych i internetowych.

Sesje sportowe

Poprzez występowanie w sesjach sportowych, w swoim codziennym otoczeniu, propaguję zdrowy styl życia polegający na odpowiedniej diecie i ćwiczeniach.

Sesje komercyjne

Sesje portretowe, glamour, fashion  rownież znajdują się w moim życiorysie i chętnie poszerzę swoje porfolio

Sesje medialne

Chcesz, bym pojawiła się na okładce lub w środku Twojego magazynu lub portalu lifestylowego? Jestem do Twojej dyspozycji!

Współpraca oparta na otwartości i życzliwości

Szansa na zwiększony zysk ze sprzedaży czasopisma/produktów/usług

Więcej kliknięć i wejść na Twoim portalu

Doskonała promocja dla Twojej firmy

Przekonanie odbiorców do regularnych treningów i zdrowego odżywiania

Gwarancja estetycznych, profesjonalnych zdjęć

Atmosfera

atmosfera

Aby sesja przebiegała sprawnie i z oczekiwanym rezultatem, potrzebna jest także sprzyjająca atmosfera. Dzięki mojemu radosnemu usposobieniu gwarantuję Ci, że sesja będzie nie tylko pracą, ale także dobrą zabawą.

Doświadczenie

doswiadczenie

Brałam już udział w wielu sesjach zdjęciowych związanych z moim zawodem, ale nie tylko. Wiem, jak pozować i potrafię dostosować się do wskazówek fotografa. Profesjonalizm – to słowo-klucz w naszej współpracy!

Cel

cel

Zapraszając mnie do sesji zdjęciowej, mamy jeden wspólny cel: pokazać ludziom, że regularne, odpowiednio dobrane ćwiczenia w parze z właściwą dietą potrafią przynieść znakomite efekty.

Skontaktuj się ze mną już dziś

Stwórzmy razem niezapomnianą sesję zdjęciową! Napisz lub zadzwoń do mnie, a wówczas ustalimy szczegóły naszej współpracy.

0