Eventy i pokazy

Eventy w świecie sportowców mogą oznaczać wiele różnych wydarzeń, niekoniecznie tylko te, które widzisz w telewizji. Jeśli tylko chcesz, mogę pojawić się na otwarciu Twojej siłowni, sklepu czy zorganizowanym treningu – jako instruktor.

Siłownie, kluby fitness

Mogę zostać gościem na otwarciu lub rocznicy Twojego kompleksu sportowego lub pielęgnacyjnego i pokazać, że dbanie o siebie naprawdę się opłaca!

Sklepy

Pragniesz zwiększyć popularność wydarzenia, jakim jest otwarcie Twojego sklepu i tym samym zwiększyć szanse na sprzedaż? Z przyjemnością Ci w tym pomogę!

Zajęcia wielogrupowe

Chcesz zorganizować duży trening – np. w plenerze? A może poszukujesz instruktora na gościnne zajęcia w swoim fitness clubie? Chętnie podzielę się swoją wiedzą i umiejętnościami w tym zakresie.

Pokazy

Pojawię się jako modelka na pokazie sylwetek sportowych, występując w bikini. To doskonały sposób na urozmaicenie imprezy i zachęcenie uczestników do aktywnego trybu życia.

Zwiększenie popularności Twojego wydarzenia

Szansa na ponadprzeciętną sprzedaż produktów lub usług

Znakomita reklama dla Twojej firmy

Pokazanie, że dbasz o swoich klientów, dając im możliwość spotkania ze mną

Trening pod okiem profesjonalisty

Fachowe porady i wskazówki dla uczestników

Wiedza

wiedza

Podczas spotkania z uczestnikami imprezy chętnie podzielę się z nimi swoją wiedzą na temat prawidłowych ćwiczeń i odżywiania. To doskonała okazja do tego, by zasięgnąć mojej rady.

Praktyka

praktyka

Daję ci gwarancję, że treningi pod moim okiem to czas pełen zdrowej aktywności. Z przyjemnością dowiem się więcej o uczestnikach – aby móc przygotować jeszcze dokładniejszy plan ćwiczeń dostosowany do ich potrzeb.

Uśmiech

usmiech

Najważniejsze to być szczęśliwym, wesołym i zarażać pozytywną energią. Gdziekolwiek się nie pojawię, możesz na to z mojej strony liczyć. Wprawię Twoich gości w znakomity nastrój!

Skontaktuj się ze mną już dziś

Będę zaszczycona możliwością pojawienia się na Twoim evencie. Zapewniam, że razem możemy stworzyć z niego ogromne wydarzenie!

0